סלים דאו

סלים דאו (הגדל)

שחקן, במאי ומספר. בוגר בית הספר הגבוה לאומנויות הבמה "בית-צבי". בוגר ז'אק-לוקוק בי"ס לתיאטרון בפריז-צרפת. בין ההצגות שהשתתף בתיאטרון: בתיאטרון חיפה: סינדרום ירושלים, יהודי בחצר הדוכס, בית הקפה של ירח אוגוסט, מחכים לגודו, אירמה לה דוס, נשף מסכות, אב הבית, רמבטקו, דודתו של צ'רלי, סוף משחק, איש ואשה אחת (בשיתוף אנסמבל הרצליה), אנשים קשים, דפוקים. בתיאטרון בית ליסין: מקס ומוריץ, על המדרכה. בתיאטרון הקאמרי: קומדיה של טעויות, רצח. בתיאטרון הערבי בחיפה: המלך הוא מלך, חמדו ובנו, שביתה פתוחה, הספר מבגדד, סיפור סתיו. אלבום בפסטיבל עכו.

 

בקולנוע השתתף בסרטים: כמו הים וגליו, חמסין, אוונטי פופולו, המחצבה, למען סאסא, המטבע השביעי, גמר גביע, העוצר, מקס ומוריס, הגמל המת, הסנוניות לא מתות בירושלים, שביל החלב, שקרים לבנים, ג'יימס בארץ הקודש, גרוסמן הגדול, בקבוק בים של עזה, הום לאנד, ארץ השקרים. כמו כן השתתף בעשרות סרטים קצרים. זכה בפרס השחקן הטוב ביותר בקולנוע הישראלי לשנת 1989.

 

בטלוויזיה השתתף בסדרות : שכנים, עבודה עברית, חטופים. היה בעבר מנכ"ל תיאטרון אל מידאן בחיפה, לימד תיאטרון באוניברסיטת חיפה ובפריז.

לשחקנים נוספים

תיאטרון חיפה
שלום, איך נוכל לעזור לך?