מיצ מיצ לימונדה

מיצ מיצ לימונדה (הגדל)
שחקנים:
אייל רוזלס, ארז שהרבני, גיל רשף, ולדי פסחוביץ', מעיין ויסברג, רון ריכטר, קרן אור

הצגה רגישה ומיוחדת על תהליך התבגרותו יוצא הדופן של נער צעיר. על התקווה ועל הזכות לחלום.

 

אמורי חי בחוות תרנגולות. סבתו שמגדלת אותו עוסקת למחייתם בהפיכת תרנגולות לשניצלים ומשקיעה את כל מרצה בניסיונות להקשיח את נכדה הרגיש ולהפוך אותו לילד נורמטיבי. גם אליוט, השכן בן גילו של אמורי, לא מקל על חייו. בבית הספר הוא מרביץ לאמורי ואחר הצהריים, בחווה, משחק איתו באבא ואמא. בעולם הדמיוני שיצר לעצמו, מבלה אמורי שעות ארוכות עם הבובה שלו סטארלין ועם חברתו הטובה לינדה התרנגולת. יחד הם מתאמנים על נאמברים לתכנית הריאליטי ''נוגעים בכוכבים''. כשהוא יהיה כוכב הוא יעזוב את החווה. ואז יהיה טוב.

 

ג'ושואה קונקל הינו מחזאי, במאי ולעיתים שחקן אמריקאי ומנהל אמנותי של קבוצת תיאטרון בניו- יורק וחבר באיגוד מחזאים מתחת לגיל 30. מחזותיו מועלים בניו-יורק, לוס אנג'לס, ברקלי, סאן פרנסיסקו, שיקגו, סאן דייגו, סיאטל, בוסטון, וושינגטון ועוד. המחזה MilkMilkLemonade זכה במחזה הטוב ביותר באוף ברודוויי לשנת 2009

 

לצפייה בתוכנייה של ההצגה לחצו כאן

 

בר ניווט לשוניות
יוצרים ושחקניםהביקורת משבחת
 • מאת: ג'ושואה קונקל

  עברית: דורי פרנס

  בימוי: עופר עמרם

  תפאורה ואביזרים: שני טור

  עיצוב בובות: מעין רזניק

  מוזיקה: אור מורן

  תלבושות: אדם קלדרון

  תאורה: תמר אור

  עיצוב תנועה: אריאל מקובר

  הדרכה קולית: היידי ליפמן יוסף

  עוזרת במאי: רותי גפן

  בהשתתפות: קרן אור, מעיין ויסברג, ולדי פסחוביץ', אייל רוזלס, רון ריכטר, גיל רשף, ארז שהרבני

  עבור אל הלשונית הבאה
 • "סיפור רגיש שמוגש בשפה תיאטרונית מיוחדת המצליחה לבנות על הבמה עולם שלם של הוויה צורנית שונה מאוד מן המקובל על במת התיאטרון הרפרטוארי... התיאטרון הכי אחר שיצא לי לראות. תרגום יפה ורגיש ... שחקנים מוכשרים ומיומנים... במאי מיוחד מאוד ובעיקר שיעור בראיה אחרת של הבמה ומרכיבי הצגת התיאטרון... חוויה תיאטרונית מאוד שונה, מרעננת, גם תובענית וגם קומוניקטיווית, וזה דבר מאוד לא שגרתי, בוודאי במסגרת תיאטרון רפרטוארי.. "

  מיכאל הנדלזלץ, הארץ

  "...הצגה מרגשת, מצחיקה, בועטת, פרובוקטיבית, לא מתנצלת ועם מסר חזק שאליו יתחבר במיוחד כל אחד שחי בסביבה שלא מתאימה לו ולא מבינה אותו. בקיצור, רוצו לראות! " ו

  ויטלי דובוב, gogay

  כשרונו השופע של דורי פרנס...עמרם עשה עבודה נהדרת עם הלהקה ועם היוצרים השותפים...אייל רוזאלס מרגש... כמוהו גם רון ריכטר מצחיק מאוד בהתחלה ונוגע ללב בפרק על השחיטה... ולדי פסחוביץ' נפלא ... אמורי, בגילומו המבריק של גיל רשף החי ונושם את התפקיד במחוות גופו הרזה, בקולו הרך, ובעיקר בפניו השופעים תום. בהצגה הזאת נחלק התפקיד לשלושה מבצעים–קרן אור,מעיין וייסברג וארז שהרבני - ההברקה הגדולה של הבימוי. הם מצוינים בתפקידי המשנה, והם בעיקר "מקהלה יוונית" מקורית ששולטת בהצגה מתחילתה ועד סופה..."

  צבי גורן, הבמה

   

  "ביצוע מזהיר של הצגה מהנה, מרטיטה טבולה בהומור עם הרבה צדדים אפלים... זוהי עבודת מחשבת שכל מרכיביה חשובים ומוצלחים באותה מידה, וביחד – יוצרים חוויה שלא בכל יום רואים כמוה...אסור להחמיץ."

  עליס בליטנטל, TheMarkerCafe

  עבור אל הלשונית הבאה
תיאטרון חיפה
שלום, איך נוכל לעזור לך?